برگزاری، چهارمین همایش ،تقدیر و تجلیل ،از چهره‌های ماندگار، صنعت ،خرده فروشی ،و برندهای برتر ،مراکزخرید، و مجتمع‌های تجاری ،کشور، کهکشان تجارت طلایی، اطاعات روز،خبر

با حضور کارفرمایان و مدیران مراکزخرید و برندهای‌ مجتمع تجاری:

« ستاره باران در شب با شکوه مراکزخرید کشور»

با برگزاری چهارمین همایش تقدیر و تجلیل از چهره‌های ماندگار صنعت خرده فروشی و برندهای برتر مراکزخرید و مجتمع‌های تجاری کشور، کهکشان تجارت طلایی ایران باز هم ستاره‌ باران شد.

به گزارش روابط عمومی مؤسسه تجارت طلایی؛ مهندس شاهرخ کشاورز صاحب امتیاز و سردبیر در گفتگو با خبرنگاران ضمن اعلام مطلب فوق گفت: ماهنامه «تجارت طلایی» به عنوان اولین و تنها رسانه تخصصی مراکزخرید و مجتمع‌های تجارتی و برندهای برتر کشور، توانست که برای چهارمین سال متوالی در یک همایش تخصصی، میزبان کارفرمایان، مدیران، اساتید و کارشناسان، فعالان و علاقه‌مندان صنعت خرده فروشی و مراکزخرید کشور باشد.

صاحب امتیاز و سردبیر ماهنامه تجارت طلایی افزود: در این همایش بزرگ و با شکوه که میهمانانی از سراسر کشور در آن حضور داشتند سخنرانی‌های علمی توسط اساتید داخلی و خارجی ارایه شد.

کشاورز گفت: یکی از بخش‌های ویژه این همایش تجلیل از آتش‌نشان‌ها و جانفشانان حادثه پلاسکو تهران بود که از مرتبط‌ترین و مهم‌ترین صنوف وابسته به مراکزخرید کشور محسوب می‌شوند .  این همایش با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای حادثه پلاسکو، سعی در یادآوری اهمیت موضوع ایمنی در مراکزخرید داشت .

وی تاکید کرد: مراسم یادبود درگذشتگان یکسال گذشته به ویژه مرحوم علی معلم بنیان‌گذار جشن «حافظ» و مجله فاخر دنیای تصویر که میهمان و شخص تجلیل شده  همایش سال قبل نیز  بودند و   3 تن از همراهان این صنعت به نام آقایان مهرداد رضائی، بهمن احمدی و زیدالله صفری از بخش‌های دیگر این آئین بود.

مهندس شاهرخ کشاورز خاطر نشان کرد: تجلیل از 15 برند فعال در مراکزخرید کشور و 10 نفر از افراد تأثیرگذار در صنعت مراکزخرید و خرده فروشی و 15 مراکزخریدی که حدفاصل 7 مهر سال قبل تا 7 مهر امسال به بهره‌برداری خواهند رسید یا توسعه یافته‌اند نیز در این همایش صورت گرفت.

کشاورز گفت: اهدای سردیس به چهره‌های ماندگار و بزرگان صنعت ساخت و ساز مراکزخرید و خرده‌فروشی نوع جدید و مبتکرانه‌ای از تجلیل فعالان و بزرگان مراکزخرید کشور بود که در نوع خود بی‌نظیر برگزار شد.

وی با اشاره به فعالیت‌های پیش روی این نشریه تخصصی و منحصر به فرد افزود: برگزاری کارگاه‌های آموزشی و تخصصی در سطوح عالی و پیشرفته با حضور اساتید و کارشناسان بین‌المللی از جمله اقدامات آتی این مجموعه خواهد بود.

مهندس شاهرخ کشاورز، سردبیر ماهنامه تجارت طلایی در پایان ضمن قدردانی از میهمانان عالی رتبه‌ای که در همایش حضور داشتند یادآوری کرد: پنجمین همایش تقدیر از نیروهای ماندگار صنعت خرده فروشی و برندهای مراکزخرید و مجتمع‌‌های تجارت کشور با چهره‌ای بسیار متفاوت در ساختار و محتوا در سال آتی برگزار خواهد شد و در طول سال شاهد برگزاری میان برنامه‌های ارزنده ای در سراسر کشور با محوریت مراکزخرید خواهیم بود.

لازم به‌ذکر است چهارمین همایش تقدیر و تجلیل از چهره‌های ماندگار صنعت خرده‌فروشی و برندهای برتر مراکزخرید و مجتمع‌های تجاری کشور، 20 شهریور 96 با حضور بیش از 750 تن از کارفرمایان، مدیران، سرمایه‌گذاران و اساتید و علاقه‌مندان در هتل المپیک تهران برگزار شد.

افزودنی است مراکزخرید از جمله ( آرمیتاژ گلشن، سانا سنتر، پریس سنتر، سیتی سنتر اکسین، سهیل اردبیل، بوتیک‌مال‌ملل، اطلس تبریز، بام‌لند) و پیشکسوتان صنوف مختلف ازجمله (آقای ‌حمیدرضا پور‌قاضی(پردیس کیش)، آقای مسعود صرامی(سیتی سنتر اصفهان)، آقای فرهاد روزخوش(گروه ایرانیان اطلس)، آقای رضا نادعلی(مبلمان)، آقای محمد اعتماد( پوشاک)، آقای مسعود زمردیان(ساعت)، آقای حجت گشایشی(عطر و آرایشی) و برندهای برتر ازجمله (آقای فرش، درسا، مارال چرم، بادی اسپینر، خانه عطر، مولتی برند رنو، مگا استور زیلان، هپی لند، کافه ویونا، یاس مد) در این مراسم تجلیل شدند.

                                                                             

 

دیدگاه‌ها

سلام میشه لطفا بگین چطور میتونم تو یکی از این همایش ها باشم؟ممنونم

افزودن دیدگاه جدید

Filtered HTML

  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • تگ‌های HTML مجاز: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.