دکتر ایمان مصدری،مشاور توسعه کسب و کار، در حوزه های خدمات ،شرکت های تولیدی و شرکت های خدماتی ،کارآفرینی و برندینگ هستند.استاد مصدری ریاست هیات مدیره انجمن صنفی مراکز دانش بنیان کشور و همچنین مدیر عاملی سازمان متخصصین و مدیران ایران را عهده دار می باشند. 

دکتر مصدری تا کنون، کارگاه ها،سمینار ها و همایش های گوناگونی را در زمینه های ذکر شده برگزار نموده و از این جهت جزو پیشتازان این راه بشمار می آیند.

مجموعه سازمان متخصصین و مدیران ایران (غیر دولتی) با مدیریت و هدایت دکتر ایمان مصدری  با تیم کارشناسان خبره و حرفه ای و بهره گیری از آموزه های دکتر مصدری آمادگی ارائه راهکار و مشورت به شما صاحبین مشاغل  و کسب کار در حوزه های ذکر شده به صورت حرفه ای میباشد.

شما عزیران می توانید برای دسترسی به آموزه ها و آشنایی بیشتر با استاد مصدری به صفحه اینستاگرامی و وب سایت ایشان که در ذیل  در اختیارتان قرار میگیرد مراجعه بفرمایید.

 

ایسنتاگرام:

https://www.instagram.com/imanmasdari.ir/

وب سایت:

http://emigroup.ir/

 

 

 

 

 

دیدگاه‌ها

با سلام بر حضرت محمد مصطفی صل الله علیه وآله آقا دکتر با سلام به شما سرور عزیز واهل علم   احتراما اینجانب از فرماندهان  جنگ تحمیلی که ایثارگر و جانباز می‌باشم لذا بنده رزمنده وبسیجی شاعر اهلبیت  ونویسنده بنا بدستور آقای مقدم از ستادی جهادی  بعنوان  بازرس ویژه ستادهای آقای ریسی منصوب نموده‌اند وباکیب خود مهندسین و   دکترای بوده اند تا آخرین دقایق انتخابات فی سبیل الله انجام  وظیفه نموده ایم واماده ایم به آقای ریسی در تمام.مدیریت خدمتگزار باشیم وباشما سروران آشنا باشیم وهرجا صلاح دید حضرتعالی  دروزارتخانه ها.بعنوان مدیران تابع اوامر عالی می باشیم  التماس دعا رزمنده 8 سال دفاع مقدس از اذربایجانشرقی 

افزودن دیدگاه جدید

Filtered HTML

  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • تگ‌های HTML مجاز: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.