به همت ماهنامه تجارت طلایی:

همایش تقدیر ازبرندهای برتر مراکز خرید کشور به خانه چهارم رسید.

پس از برگزاری سه دوره همراه با موفقیت، در شهریور ماه امسال مراسم تقدیر و تجلیل از برندهای‌ برتر مراکز خرید و مجتمع‌های تجاری سراسر کشور، به خانه چهارم می‌رسد.

به گزارش روابط عمومی مؤسسه تجارت طلایی، مهندس شاهرخ کشاورز در گفتگو با خبرنگاران، ضمن اعلام مطلب فوق افزود: در 3 دوره گذشته کوشش شده است تا با توجه به شاخص‌های کمی و کیفی و ارزیابی کارشناسانه و علمي در ارتقای سطح خدمات مراکز خرید و مجتمع‌های تجاری و برندهای فعال در آن‌ها مؤثر باشیم.

مدیرعامل مؤسسه تجارت طلایی به نتایج این همایش در سالهای گذشته اشاره کرد و گفت: در نتیجه برگزاری این همایش در دوره‌های قبل شاهد ارتقای سطح خدمات این مراکز و بالا رفتن کیفیت در تمام زمینه‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها از جمله ساخت، بهره‌برداری و ارایه خدمات بوده‌ایم که در نوع خود بی‌نظیر  است.

کشاورز در خصوص همایش پیش‌رو گفت: همایش چهارم از ویژگی‌ها و تفاوت‌های خاص خود برخوردار است. این مؤسسه تلاش کرده است که هر سال نسبت به سال قبل تغییرات قابل توجهی را در برگزاری این مراسم ارائه کند. امسال نیز شاهد تحولات جدی در عرصه اجرا ي برنامه و تقدیر ها خواهیم بود.

وی تصریح کرد: تقدیر از فعالان این صنعت در عرصه کارفرمایان، کارشناسان، معماران، مدیران و صاحب‌نظران و استفاده از مطالب علمی مدیران داخلي  و خارجی این صنعت،  بخش ویژه‌ این دوره خواهد بود. همچنین از مراکز خریدی که در طول دوره قبل تا این دوره افتتاح و بهره برداري شده‌اند نیز تقدیر خواهد  شد.

مهندس شاهرخ کشاورز افزود: تقدیر از چهار چهره‌ ماندگار در صنعت مراکز خرید،  تقدیر از 5 چهره ماندگار صنعت خرده فروشی ، از  بخش‌های دیگر این آیین خواهد بود.

مدیرعامل موسسه تجارت طلایی تأکید کرد: تقدیر از مقام آتش‌نشان‌ و شهدای آتش‌نشان و برگزاری مراسم یادبود سردبیر فقید مجله «دنیای تصویر» علی معلم و مرحوم زیداله صفری کارفرمای مرکز خرید الماس ري  نیز از دیگر بخش‌های مراسم خواهند بود.

صاحب امتیاز مجله تجارت طلایی به تقدیر از 15 برند برتر در شاخص توسعه و افزایش و افتتاح شعبه در مراکز خرید اشاره کرده و اعلام کرد: انتخاب‌ها براساس بازدیدهای ميداني  توسط هیئت‌های داوری، و نظرسنجی‌های متعدد، اعزام نمایندگان و بازرسان و ناظران انجام شده است و با بسیاری از صنوف مکاتباتی صورت گرفته است تا بهترین نتایج اخذ شده و در اعلام داوری‌ها و انتخاب‌ها اعمال گردد.

مهندس شاهرخ کشاورز اعلام کرد: ما هر سال شاهد افزایش استقبال فعالان حوزه خرده فروشی از این مراسم هستیم و به همین دلیل هم سعی در افزایش و ارتقای کمی و کیفی آن بوده‌ایم. سخنران‌های علمی این همایش از بهترین و زبده‌ترین اساتید انتخاب شده‌اند.

وی گفت: در دیداری که اخیرا با فعالان و مدیران برخی از مراکز خرید خاورمیانه در دوبی داشتم ، گزارش و روند فعالیت‌های این مؤسسه موسسه تجارت طلایی را برایشان توضیح داده و از حضورشان در جهت تبادل اطلاعات مدیریت و بهره برداری مراکز خرید دعوت به همکاری مشترک کردیم..

شاهرخ کشاورز در پایان تأکید کرد: صنعت مراکز خرید و متجمع‌های تجاری در ایران نیازمند انجام فعالیتهای علمی و کارشناسی همراه با ارزیابی‌های جدی از سوی مردم، نهادهای مدنی و سازمان‌هاي ذيربط  دارد تا از یکنواختی و رکود به دور بوده و به سمت رشد و ارتقای کمی و کیفی  رسیده و فراتر از آن هم برود. تجارت طلایی نیز به عنوان یک مؤسسه علمی و تخصصی و یک رسانه تخصصی و تأثیر گذار،  نقش مؤثری در این روند داشته و با نوگرایی در عرصه برگزاری همایش همواره حامی این روند بوده و خواهد بود و بي ترديد امسال و سال‌های آتی شاهد نوآوری‌های بی‌ نظيري  در این زمینه هستیم.

http://www.goldenbusinessmagazine.com/

افزودن دیدگاه جدید

Filtered HTML

  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • تگ‌های HTML مجاز: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.