بسمه تعالی

آژانس تبلیغاتی اطلاعات روز با مدیریت و صاحب امتیازی خانم فرنوش حاجی حسینی از سال 1387 فعالیت حرفه ای خود را با تکیه بر نزدیک به یک دهه تلاش در امر تبلیغات با شماره مجوز6/191141/130 ازوزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی آغاز کرده است.از این رو در شروع فعالیت، اقدام به جمع آوری بانک اطلاعات مشاغل همراه با اطلاعاتی بالغ بر 20000 رکورد شغلی در چاپ اول گردآوری نموده است.این اطلاعات شامل کلیه صنوف، برای دسترسی هرچه راحت تر کاربر به صنف مورد نظر خود می باشد.

در قسمت آگهی های ویژه شرکت اطلاعات روز پذیرای برندهایی چون: گروه صنعتی تتا، گروه صنعتی هوایار، شرکت توزین گر، مارال چرم و شهرداری کرج میباشد که حضور این برند ها در چاپ اول بیانگر آن بوده است که دپارتمان تبلیغاتی اطلاعات روز کار حرفه ای را در دستور کار خود و اهدافی بزرگ را پیشرو دارد.

در این حین اقدام به راه اندازی سامانه پیامکی خود  نمود. راه اندازی این سامانه امکان آن را به کاربران می دهد که از طریق پیامک با مجموعه در ارتباط باشند و انتقادات و پیشنهادات خود را با درمیان بگذارند تا بتوانیم نقایص موجود را برای هرچه بهتر شدن مجموعه تبلیغاتی اطلاعات روز در جهت خدمت رسانی به مردم عزیز برطرف نماییم، همچنین شایان ذکر است امروزه در کشور عزیزمان ایران تبلیغات پیامکی یکی از راه های مثبت برای عرضه محصولات در قبال تقاضای کاربران بوده، پس می توان به این مهم اشاره کرد که آژانس تبلیغاتی اطلاعات روز با تکیه بر دانش خود درامور تبلیغاتی در هر برهه ای از زمان نیاز جامعه را به نحوه تبلیغات شناخته و به آن نیاز در سریع ترین حالت ممکن جامع عمل پوشانده و به عموم مردم ارائه داده است. با گذشت سه سال از فعالیت حرفه ای خود اقدام به چاپ دوم کتاب بانک اطلاعات مشاغل با حدود 6500 رکورد شغلی با هدف برند سازی نموده است. به لطف خداوند این پروژه نیز با موفقیت سپری شد،و حضور برندهایی چون:مارال چرم، پارس در، مرکز تصویر برداری مرکزی کرج، مجموعه ورزشی مشکات، در کنار ارگان هایی چون شهرداری، شورای شهر، زیبا سازی شهر، بانک کشاورزی و بانک پارسیان در کتاب بانک اطلاعات مشاغل اطلاعات روز رنگ و بویی خاص از کار حرفه ای را اذعان داشته است.لازم به ذکر است که تیراژکتاب 15000 نسخه در هر دوره چاپی بوده است.

همچنین در کنار این فعالیت ها شرکت یک CD تبلیغاتی به روز از رکوردهای موجود در مجموعه را از سرور مرکزی خود به مشتریان ارائه می نماید. درفاصله بین چاپ ها شرکت از پای ننشسته و به اضافه کردن انواع روش های تبلیغاتی به کارنامه ی خود پرداخته و از این رو اقدام به اخذ تابلو های بیلبورد شهری نموده است.

از همه ی این راه های پر فراز و نشیب که بگذریم می رسیم به فعالیتی نوین از مجموعه که برای اولین بار در سطح استان انجام می شود گردآوری بانک اطلاعات تخصصی پزشکان در حیطه های مختلف ، و همچنین مجموعه در دستورات کاری آتیه خود پس از چاپ بانک اطلاعات تخصصی پزشکان، چاپ چهارم بانک اطلاعات مشاغل را دارد.

برای معرفی یکی دیگر از فعالیت های مجموعه گریزی میزنیم بر صحبت هایی که در ابتدا گفتار انجام شد:

برند سازی مجموعه های نوپا

شرکت در راستای این امر کمپین نویسی تبلیغاتی را در نظر دارد که این مهم برای هرچه بهتر شدنش احتیاج به یک تیم حرفه ای که شامل:استادان ارشد فروش، استادان برگزیده بازاریابی و همچنین گروه های طراحی و ایده پردازی نوین و در آخر تیم بازاریابی، همه ی این عوامل در کنار هم اتاق فکر را تشکیل می دهند، که آژانس تبلیغاتی اطلاعات روز به این دپارتمان  دسترسی دارد و به اصول و فنون این امور به صورت آشکارا مشرف بوده است.

به عنوان صحبت پایانی شایان ذکر است که آژانس تبلیغاتی اطلاعات روز با بیش از یک دهه تلاش در امر تبلیغات که این مهم را مدیون لطف خداوند و تکیه بر دانش و تجربه خود و اعتماد شما عزیزان بوده است، پس از این رو می توان گفت که ساده ترین و پرسرعت ترین و امن ترین راه برای معرفی کالا و برند سازی آژانس تبلیغاتی اطلاعات روز می باشد.

باشد که از این پس نیز در سایه لطف و استعانت پروردگار متعال و همچنین توجه و اعتماد شما عزیزان همواره بتوانیم خدماتی ارزنده و نوین را در راه تبلیغات ارائه دهیم.

 

با سپاس

 

جهت مشاهده سوابق کار ما با برند ها روی لینک زیر کلیک کنید:

http://rooz-info.com/content/%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%AF%D9%87-%D9%87%D9%85...