گام های مستحکم بازار مبل امام علی (ع) در جهت تحقق اقتصاد مقاومتی

مدیر بازار مبل امام علی از آمادگی برای رقابت با بازارهای خاورمیانه خبر داد و گفت: تمام تلاش مان براین است که با فروش محصولات تولیدی بصورت اقساط و بدون بهره زمینه رقابت را ایجاد کنیم ودر کنار آن بسترهای ازدواج آسان را هم فراهم آوریم. علی دهقان در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار روزنامه بازار کسب و کار افزود: درحال حاضر 450 نفر کارگر ساده در این مجموعه مشغول بکار هستند و حدود 3000 نفر پیمانکار که در تولید مبلمان و صنایع چوبی یاری گر ما هستند. وی از ایجاد بسترهایی برای اشتغال زندانیان نیز خبر داد و اضافه کرد: مجوز اشتغال 700 نفر را داریم و افرادی که رای باز دارند زمینه اشتغال آنها را فراهم کرده ایم تا در کارخانه ای 20هزار متری که در استان البرز پیش بینی شده و در فضایی به مساحت10 هزار متر اشتغال این قشر را فراهم آوریم. دهقان گفت: در کناراین امر حمایت از ورزشکاران و جانبازان را هم داشته ایم و حتی برای بکارگیری نیرو هم جریمه شدیم. وی عنوان کرد: طرح طبقه بندی قانونی را نیز در دستور کار داریم، به عقیده ما کارگران باید روبه ارتقا بروند، آنها فقط کارمندما نیستند در سود دهی شریک ما هم می شوند.رویکرد ما بر این است که فقط حرف نزنیم و عمل کنیم.

مدیر بازار مبل امام علی گفت: هیچ کاری که درآمد و روزی حلال همراه داشته باشد برای آنها که بخواهند کاری انجام دهند ناپسند

نیست، ما فقط به مدیر نیاز نداریم به کارگر فنی هم نیاز داریم. وی همچنین به ظرفیت رقابت پذیری بازارهای خاورمیانه نیز اشاره کرد و افزود: کالاهای تولیدی ما کیفیت دارد،محصولات خارجی بدون ضمانت است اما محصولات ما فقط زیبایی ندارد و کیفیت ما ضمانت کار ما است. وی اضافه کرد: بزودی این مجموعه بزرگترین هلدینگ خود را با تأمین از صفر تا صد تمامی کالاهای مورد نیاز در یک ساختمان تأسیس خواهد کرد.

دهقان با اشاره به اینکه در آستانه سفر ریاست جمهوری به استان البرز قرار داریم گفت: خواسته ما از دکتر روحانی این است که دست استاندارالبرز را برای ارائه مجوزها باز بگذارند، چراکه استاندار البرز در این مدت از لحاظ سیاسی و امنیتی استان را در شرایط مطلوبی ایجاد کرده و اقتصاد استان را در مرحله رشد قرار داده است. وی با اشاره به شعار سال بر اساس منویات مقام معظم رهبری مبنی بر اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل افزود: در این رابطه کارآفرینی و رونق در تولید کشور از اهمیت بالایی برخوردار است بنابراین بازار مبل امام علی)ع( این مهم را در دستور کار خود قرار داده است.

دهقان ادامه داد: در دوران رکود و زمانی که بسیاری تولید را تعطیل کرده و بازار های خود را از دست داده بودند ما با تمام

وجود فعالیت داشته و نه تنها نیروهای خود را کاهش ندادیم بلکه درصدد افزایش کارکنان نیز بودیم.

وی افزود: برنامه ریزی صحیح و اقدامات به موقع و تولید مطابق سلیقه مشتریان یکی از رموز اساسی پیشرفت بازار مبل امام

علی محسوب می شود چراکه همواره سعی ما بر این بوده که سلیقه های مختلف را در نظر گرفته و متناسب با نیاز مصرف

کننده تولید کنیم. مدیر بازار مبل امام علی اضافه کرد: قیمت مناسب یکی از عوامل رضایتمندی مشتری محسوب می شود

از این رو با تدابیر ویژه و تمهیداتی که اندیشیده شده برای تحقق این امر و داشتن کیفیت بالا در کنار قیمت مناسب سعی در جلب رضایت مشریان داشتیم و اکنون نیز تا حدود زیادی به موفقیت در این زمینه دست پیدا کرده ایم. وی گفت: یکی از بزرگترین موانع برای تشکیل یک زندگی مشترک گران بودن وسایل اولیه زندگی است از این رو با شرایط ویژه و اقساط بلند مدت این امکان را برای زوج های جوان فراهم کرده ایم که ازاین لحاظ دغدغه کمتری داشته و برای تهیه لوازم منزل خودبه ما مراجعه کنند. دهقان افزود: افراد مجرم و زندانی که به دلایل مختلفی محکوم به زندان می شود نباید پس از آازادی از جامعه طرد شوند چراکه با این اقدام زمینه باز گشت این افراد به خلاف و ارتکاب به جرم فراهم می شود به این دلیل که بیشتر این افراد از اقدامات گذشته خود پشیمان بوده و به

دنبال راهی برای جبران هستند و اگر جامعه پذیرای آنها نباشدعواقب جبران ناپذیر این امر در کمین همه ما خواهد بود.

وی ادامه داد: ما در این زمینه احساس مسئولیت کرده و برای تعداد زیادی از این افراد اشتغال ایجاد کرده ایم که بازخورد خوب این امر به جامعه باز خواهد گشت. دهقان گفت: در مورد ورزشکاران و معلولان نیز حمایت هایی داشته ایم که در این رابطه به دلیل به کارگیری معلولان جریمه شدیم چراکه طبق قانون کار استفاده از چنین افرادی در این شغل مجاز نیست ولی با بررسی هایی که صورت گرفت برخی از این افراد توانایی انجام کار دارند ولی جامعه پذیرای آنها نیست و همواره به معلولان بی اعتماد هستند ولی در این مجموعه بستری برای فعالیت آنها فراهم شد.

افزودن دیدگاه جدید

Filtered HTML

  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • تگ‌های HTML مجاز: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.